Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Інтелектуальна гра «Фортуна» набирає обертів

У п’ятницю, 3 березня, у ЗОШ № 2 у ході інтелектуальних баталій було визначено кращих знавців серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Веселівської ОТГ.

Ними стали члени команди КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» (Семен Ухань – капітан, Микола Чурсін, Кристина Журжа, Єлизавета Клюєва, Валерія Щебликіна, Лада Опара), які у гострій та напруженій боротьбі з різницею в 1 бал вибороли перемогу в інтелектуалів КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2». Тож господарі стали срібними призерами змагань. Бронзову нагороду учнівської «Фортуни» отримала команда КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1».

В інтелектуальній грі взяли участь також команди комунальних закладів "Широківська ЗОШ І - ІІІ ст.", "Маломихайлівська ЗОШ І - ІІІ ст.", "Новоолександрівська ЗОШ І - ІІ ст.". Незмінним ведучим заходу був директор ПКЗ «ДЮСШ» Юрій Козюра. У ході змагань було зіграно 9 ігор, кожна з яких включала в себе усний, музичний, фото та відео блоки.

 

 

Селищний голова, депутатський корпус, виконавчий комітет та спеціалісти виконкому селищної ради вітають з перемогою у Першому відкритому чемпіонаті інтелектуальної гри «Фортуна» серед учнів ЗНЗ громади команду гімназії, а також призерів гри – ЗОШ № 2 і ЗОШ № 1.« повернутися до списку новин