РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 23 грудня 2015 року № 117

від 23 грудня  2015 року     № 117

Про надання дозволу на

використання коштів

У зв'язку із необхідністю належного забезпечення населення послугами з водопостачання, зокрема в питанні дотриманні споживачами питної води законодавства у сфері держстандартизації,  керуючись ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1.Дозволити Комунальному підприємству «ВРВКГ «Райводоканал»  з коштів виділених з місцевого бюджету селищної ради на співфінансування будівництва водопроводу мікрорайону «Степовий» по коду бюджетної класифікації «Капітальні трансферти підприємства», направити 144 000,00 (сто сорок чотири тисячі грн.. 00 коп.) грн. на придбання Установки повір очної проливної УВЛ 15/25.

2. Контроль за  виконанням  даного  розпорядження  покласти  на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Бабарика С. А..

Селищний  голова                                                                  П. М. Кіяшко

Проект вносить заступник

селищного голови з питань