Наші баскетболістки здобули перемогу в Дніпрорудному

4 березня у Дніпрорудному за підтримки дирекції Запорізького залізорудного комбінату відбувся традиційний турнір з баскетболу серед жінок.

Веселе на змаганнях було представлене двома командами: старшою та молодшою. Наші дівчата шкільного віку, вигравши у Кам’янко-Дніпровської команди, вибороли бронзові нагороди. Ось їх імена: Тетяна Бєлікова, Валерія Овраменко, Анна Рахліна, Анастасія Кривко, Марина Бригида, Валерія Олешко, Анастасія Лиходій, Олександра Долинська, Софія Рикун, Катерина Гашкова.

В напруженій боротьбі проходив фінал у нашої старшої команди з господарками турніру. Лише у третій чверті веселівські баскетболістки відчули свою перевагу. Кінцевий результат – 50:25.

Чемпіонками турніру стали Анжеліка Дергачова, Анастасія Шило, Анна Шека, Євгенія Галдіна, Марина Дубенець та Ольга Тарасенко.

Кращим гравцем у старшій команді стала Анжеліка Дергачова, у молодшій – Тетяна Бєлікова.

Виносимо подяку відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради та КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І – ІІІ ст.» за наданий автобус, батькам наших спортсменок, та підприємцю Михайлу Бєлці за фінансову підтримку.

Юрій Козюра