Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Рішення про бюджет на 2016

Дата: 10.02.2016 20:30
Кількість переглядів: 1163

Фото без опису

УКРАЇНА

ВЕСЕЛІВСЬКА  СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

_Друга сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ
від  23.12.2016 р.                                                                                          № 20

смт. Веселе

Про бюджет Веселівської селищної

територіальної громади на 2016 рік

Керуючись п. 23,  ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Веселівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Визначити на 2016 рік:

1.1. доходи селищного бюджету в сумі 320902,265 тис.грн., в тому числі доходи загального фонду селищного бюджету 31 826,165 тис.грн., доходи спеціального фонду селищного бюджету 1076,1 тис.грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;

1.2. видатки селищного бюджету у сумі 32 902,265 тис.грн., в тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 30 647,165 тис.грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 2255,1 тис.гривень.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2016 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 30647,165 тис.грн., та спеціальному фонду 2255,1 тис.грн. згідно з додатком № 3 до цього рішення.

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів селищного бюджету у сумі 9,0 тис.гривень.

4. Затвердити на 2016 рік резервний фонд селищного бюджету у сумі 25,0 тис.гривень.

5. Затвердити на 2016 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку у сумі 1179,0 тис.грн., згідно з додатком № 6 до цього рішення.

6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду селищного бюджету на 2016 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ (код 2110);

нарахування на заробітну плату ( код 2120);

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 2220);

забезпечення продуктами харчування (код 2230);

оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);

поточні трансферти населенню (код 2620).

7. Затвердити у складі видатків селищного бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 5099,0 тис.грн., згідно з додатком № 7 до цього рішення.

8. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право виконавчому комітету селищної ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

9. Розпорядникам коштів місцевого бюджету забезпечити у першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

10. Установити, що у загальному фонді селищного бюджету на 2016 рік:

до доходів належать надходження, визначені ст. 69 Бюджетного кодексу України;

джерелами формування у частині фінансування є вільний залишок бюджетних коштів, визначений у п. 4 ч. 1 ст. 15 Бюджетного кодексу України щодо селищного бюджету.

11. Установити, що у спеціальному фонді селищного бюджету на 2016 рік:

- до доходів належать надходження, визначені ст. 69 Бюджетного кодексу України;

- джерелами формування у частині фінансування є вільний залишок бюджетних коштів, визначений у п. 4 ч. 1 ст. 15 Бюджетного кодексу України, а також надходження до бюджету розвитку (спеціального фонду) коштів із загального фонду селищного бюджету.

12. Відповідно до ст. 70 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 16 Бюджетного кодексу України дозволити селищній раді в межах поточного бюджетного  періоду розміщувати тимчасово вільні кошти селищного  на депозитах з їх подальшим поверненням до бюджету до кінця поточного бюджетного періоду, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

13. Відповідно до п. 10 ст. 23 Бюджетного кодексу України делегувати виконавчому комітету селищної ради у період між сесіями селищної ради збільшувати (зменшувати) обсяги дохідної та видаткової частин селищного бюджету в разі збільшення (зменшення) обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України та місцевих бюджетів, здійснювати їх розподіл, а також перерозподіл обсягів затверджених міжбюджетних трансфертів між розпорядниками коштів селищного бюджету та вносити зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку, рішення виконавчого комітету погодженим з постійною комісією селищної ради з питань соціально-економічного розвитку планування бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі.

14. Дозволити селищній раді при прийнятті рішення про виділення коштів з резервного фонду селищного бюджету на капітальні видатки здійснювати передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) та коригувати показники профіциту та дефіциту бюджету.

15. Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.101 Бюджетного кодексу України  делегувати селищному голові повноваження в процесі виконання селищного бюджету заключати договори щодо умов субвенції з селищного бюджету та отримання їх з інших бюджетів.

16. Додатки № 1, 2, 3, 3-1, 6, 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

Селищний голова                                                                  П.М.Кіяшко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь