Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Завершуються останні приготування до відкриття Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

Наразі, проводяться роботи по укладанню плитки біля входу до будівлі ЦНАПу, приступили до збору та установці меблів у приміщенні.

Вже зовсім скоро відбудеться довгоочікувана подія - урочисте відкриття ЦНАПу. На це свято до нас завітають почесні гості: представники команди Проекту «U-LEAD з Європою», Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування, Запорізької облдержадміністрації та інші.

Запрошуємо всіх мешканців Веселівщини взяти участь в урочистому відкритті Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Веселівської селищної ради, яке відбудеться 28 лютого 2018 року об 11.00 годині, за адресою: смт Веселе, вул. Центральна, 136, а також запрошуємо всіх бажаючих насолодитися святковим концертом присвяченим відкриттю ЦНАПу, який розпочнеться о 12.00 годині в центральному будинку культури одразу після завершення урочистостей.« повернутися до списку новин