Завершуються останні приготування до відкриття Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

Дата: 21.02.2018 20:27

Фото без опису

Наразі, проводяться роботи по укладанню плитки біля входу до будівлі ЦНАПу, приступили до збору та установці меблів у приміщенні.

Вже зовсім скоро відбудеться довгоочікувана подія - урочисте відкриття ЦНАПу. На це свято до нас завітають почесні гості: представники команди Проекту «U-LEAD з Європою», Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування, Запорізької облдержадміністрації та інші.

Запрошуємо всіх мешканців Веселівщини взяти участь в урочистому відкритті Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Веселівської селищної ради, яке відбудеться 28 лютого 2018 року об 11.00 годині, за адресою: смт Веселе, вул. Центральна, 136, а також запрошуємо всіх бажаючих насолодитися святковим концертом присвяченим відкриттю ЦНАПу, який розпочнеться о 12.00 годині в центральному будинку культури одразу після завершення урочистостей.