Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Учні 3-А класу КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ №1» презентували урок-проект, присвячений творчості Великого Кобзаря

02 березня вчителі початкових класів ЗНЗ громади в рамках атестації відвідали відкритий урок своєї колеги із КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» Пенязь Т.В. Також на уроці були присутні керівник МО Можаєва Н.А. та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Нетребко І.А.

 

 

 

Під час уроку вихованці Тетяни Василівни представили результат роботи над проектом «Шевченко – великий син українського народу». Цікавими та змістовними були презентації груп за напрямками проекту. «Дослідники» виступили з доповідями про життя Т.Г.Шевченка, інсценували розмову малого Тараса з матір’ю. «Краєзнавці» розповіли про творчу спадщину великого Кобзаря – поета, художника, громадського діяча. Захоплюючою була розповідь «Пошуковців» про шанування народом пам'яті Шевченка та презентація саморобної книжечки «Народ про Шевченка», до якої увійшли зібрані дітьми вірші, прислів’я, приказки про відомого поета, ілюстрації  дітей до його творів. Виступи супроводжувалися мультимедійною презентацією.

«Помічники» допомогли скласти букет пам’яті Кобзареві, успішно відгадавши назви віршів за словами, записані на звороті квітів.

Протягом уроку лунали вірші Т.Г.Шевченка, пісні на його твори, представлені картини Шевченка – художника, виставка творів поета, виставка дитячих малюнків.

Кожен з присутніх отримав буклет на згадку про урок-проект.

Під час обговорення урок отримав високу оцінку. Застосування проектної технології, інтеграція літературного читання з іншими уроками сприяє формуванню ключових компетентностей молодших школярів.

  « повернутися до списку новин