Веселівці зустріли 2017 рік танцями, феєрверком та 40-кілограмовим тортом

Більше 350 веселівців та гостей селища зібрала в новорічну ніч центральна площа біля селищного будинку культури.

Святковий настрій біля головної ялинки створювали працівники КУ «Культурно-мистецький центр». Казкові персонажі розважали усіх, хто не побоявся морозної ночі вийти з дому і в колі друзів зустріти Новий рік.

З початком 2017 року на святкову сцену вийшов привітати жителів Веселого селищний голова Петро Кіяшко.

Відпочивальники весело танцювали і водили хороводи навколо лісової красуні, розважались з Дідом Морозом та Снігуронькою, розіграли 11 найщасливіших лотерейних білетів та скуштували смачний торт «Іній» у новорічному обрамленні.

Традиційно в новорічну ніч селищна рада подарувала дитячу коляску новонародженому, яким виявився маленький мешканець села Далеке, що народився 24 грудня.

Окрасою свята стали феєрверк та конкурс новорічних костюмів, перемогли в якому учасники, що завітали на свято у костюмах півників – символів 2017 року.