7 травня на головній сцені селища відбувся конкурс-фестиваль виконавської майстерності «Сузір’я – 2017»

Учасниками вокальних змагань стали 27 вихованців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Веселівської ОТГ.

Юні співаки змагались у чотирьох вікових групах: молодшій (від 6 до 10 років), першій середній (11 – 12 років), другій середній (13 – 14 років) та старшій (15 – 18 років).

На суд журі і глядачів було представлено 27 пісень, кожна з яких заслуговувала на увагу і оплески усіх присутніх. У кожній віковій групі було обрано трьох призерів. Ними стали:

молодша група – Анастасія Петрова (І місце), Ірина Григоренко (ІІ місце), Дмитро Коноплянко (ІІІ місце);

перша середня група – Каріна Бабаніна (І місце), Єсенія Губенко (ІІ місце), Ксенія Маринюк (ІІІ місце);

друга середня група –Маргарита Горгун (І місце), Арзу Сулейманова (ІІ місце), Поліна Романенко (ІІІ місце);

старша група – Ернест Єгізарян (І місце), Наталія Соболєва (ІІ місце), Анна Явкіна (ІІІ місце).

Гран-прі конкурсу отримала учениця різнопрофільної гімназія Каріна Бєляєва.

Усі учасники отримали солодкі подарунки від селищної ради та селищного будинку культури, переможці були нагороджені пам’ятними сувенірами.