Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Завдяки об’єднанню територіальній громаді вдалося зміцнити матеріально-технічну базу закладів освіти

Це стосується також і навчальних закладів сільської місцевості. Школи та дитячі садки, на які місцева влада майже ніколи не звертала увагу, на які ніколи не вистачало коштів, сьогодні ожили й стали дихати на повні груди.

Зокрема це стосується й КЗ «Новоолександрівська ЗОШ І – ІІ ступенів». Хто сказав, що мала кількість учнів у школі не заслуговує на комфортні умови навчання?   

 

Сьогодні у навчальному закладі повністю замінено вікна, внутрішні та вхідні двері. Відремонтовано спортивний зал, у якому найбільше зусиль витрачено на заміну старої підлоги. Напередодні Новорічних свят розпочалися роботи по заміні покрівлі. Вже перекрито майже 50% даху. І це не зважаючи на примхи погоди та святкові дні.

Також, крім 6 нових комп’ютерів, які школа отримала за рахунок державної освітньої субвенції, закладу вдалося придбати 5 нових плазмових телевізорів, один з яких буде встановлено на коридорі.

Тепер новоолександрівські вчителі та учні після зимових канікул зможуть з легкістю реалізувати усі свої навчальні проекти.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин