Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Сьогодні у Широківському БК відбулося свято, присвячене Дню захисту дітей «Хай буде дитинство щасливим!»

На заході були присутні вихованці табору денного перебування «Дружба», малюки з дитячого садочку «Вишенька», а також молоді мами зі своїми дітлахами.

З самого ранку на подвір’ї будинку культури лунала весела музика, запрошуючи усіх на свято. Дітлахи отримали справжнє задоволення від різноманітних конкурсів, ігор та розваг. Залюбки малеча малювала на асфальті, із захопленням зображуючи свої мрії.

На сцені виступали учасники щорічного фестивалю «Сузір’я – 2017», які подарували усім присутнім незабутні враження. Дзвінко лунала пісня наймолодшої нашої зірочки Уляни Бойко.

Для вихованців дитячого садка «Вишенька» помічник народний депутат України Сергій Валентиров підготував подарунки, які вручила під час свята малюкам його помічник Олена Щетініна. Дуже раділи дітлахи отриманим подарункам.

У кінці свята дітей частували смачними млинцями, а також компотом, які з любов’ю приготували жительки нашого села Безусова Тетяна та Виходцева Ірина. Виносимо їм слова подяки від імені всіх дітей, батьків, вчителів, а також працівників будинку культури.

 

Тетяна Мінакова,

директор Широківського БК

 « повернутися до списку новин