Будьте обережні під час опалювального періоду!

Дата: 06.02.2017 19:50

Фото без описуУ зв’язку з настанням холодів Веселівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до громадян району з проханням проявляти особливу пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового та пічного опалення, а також електричного обладнання. Ретельно дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності.

Пам'ятайте: несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів, порушення правил експлуатації газового обладнання, паління у ліжку в нетверезому стані – основні причини пожеж та загибелі людей на них.

Окремо звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій з проханням виявити підвищену увагу при використанні електричного, газового та іншого обладнання на виробництві. Особливої уваги потребують системи життєзабезпечення, енергопостачання  населених пунктів нашого району, підприємств та установ.

Звертаємося до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду дорослих. Не допускайте трагедії у Вашій родині. Розповідайте своїм дітям про небезпеку гри з вогнем, навчайте їх правилам пожежної безпеки. Обмежте користування дітей газовими та електричними приладами. Зберігайте сірники та запальнички в недоступних для дітей місцях. Шановні батьки, життя дітей у Ваших руках!

Веселівський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області закликає громадян Веселівського району сурово дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки:

• дотримуйтесь заходів безпеки під час користування газовими приладами;
  • не захаращуйте входи до помешкань, сходи, коридори, проходи до засобів пожежогасіння;
  • постійно слідкуйте за справністю електромережі, електричних приладів;
  • не перевантажуйте електромережу;
  • не розводьте багаття поряд із житловими будинками;
  • не залишайте дітей без нагляду (прибирайте сірники в недоступні для них місця, не допускайте ігор з вогнем);
  • не ставте автотранспорт біля під’їздів та проїздів до житлових будівель, джерел протипожежного водопостачання;
  • дотримуйтесь запобіжних заходів при застосуванні легкозаймистих і горючих рідин, лаків і фарб;
  • правильно експлуатуйте системи пічного та газового обладнання;
  • утримуйте постійно у належному стані системи вентиляції та відводу продуктів горіння;
  • у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101».

Начальник Веселівського районного сектору

ГУ ДСНС України у Запорізькій області