Представники Веселівської громади взяли участь у навчальному семінарі з питань стратегічного планування розвитку первинної медицини

Дата: 29.05.2017 19:49

Фото без опису26 – 27 травня заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Ілона Бабаніна та головний лікар Веселівського ЦПМСД селищної ради стали учасниками семінару «Стратегічне планування розвитку первинної медицини у громаді», організованого Харківською експертною групою підтримки медичної реформи за підтримки програми U-LEAD з Європою, за участю виконавчого директора Місцевої асоціації ОМС «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області» Аліси Макаріхіної та представника європейської компанії Бенедикта Хермана.

Захід проводився для посадових осіб об’єднаних територіальних громад та головних лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Учасники заходу вчились створювати стратегічні плани розвитку медицини на прикладі власної громади.

Навчання проводили експерти Харківської експертної групи Михайло Довгопол та Олена Решетняк.