Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

"Я обираю здорові звички!"

Під таким гаслом  у КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів»  були проведені уроки з основ здоров'я у  початкових та середніх  класах. Це дало змогу зрозуміти учням, що здоровий спосіб життя - це просто і важливо, а багатьох захворювань можна уникнути завдяки правильному харчуванню, фізичній активності, уникненню шкідливих звичок. Учням 6 класу найбільше сподобалась гра-обговорення "Рух - це здоров'я" , в процесі якої був створений плакат. 5 клас створив колаж "Рух - це здоров'я" .

 

Третьокласники самостійно складали список корисних продуктів використовуючи муляжі овочів та фруктів. Маленькі першачки після побаченого і почутого з захопленням малювали "Дитячу тарілку здорового харчування".  Учні 2 і 4 класу провели для всіх веселу розминку, цим самим показавши, що рухатись – це дуже весело!

Дуже вразили всіх  дітей легкі та корисні рецепти сніданків від Євгена Клопотенка. Діти пообіцяли обов'язково порадувати батьків своїми кулінарними здібностями. Уроки були  дуже веселими, пізнавальними, емоційно насиченими та позитивними.

Щиро дякуємо фахівцям Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України, а також ВООЗ за надані матеріали для проведення уроків.

Зюзіна О.С.,

вчитель початкових класів« повернутися до списку новин