У селищі обрали «Міс Веселе – 2017»

Дата: 09.03.2017 19:44

8 березня селищний будинок культури зібрав аншлаг. З нагоди Міжнародного дня жінок у селищі пройшло найграндіозніше свято, в якому шість селищних красунь змагались за титул краси «Міс Веселе – 2017».

Організаторами конкурсу були Веселівська селищна рада, селищний будинок культури. Учаснцями конкурсу стали учениці загальноосвітніх навчальних закладів нашого селища: Альбіна Разумова, Валерія Овраменко, Віолетта Кондратенко, Аделіна Корж, Вікторія Жеронкіна, Анастасія Сєргєєва.

Програма передбачала 6 конкурсів: візитна картка, вихід у саморобних сукнях з підручних матеріалів, вихід у народному вбранні, творчий конкурс, вихід у купальниках та вихід у вечірніх сукнях.

Між конкурсами для глядачів виступали учасники вокальної студії «Надія» (керівник Наталія Бартків) та танцювальних колективів «Атмосфера» (керівник Венера Ібатулліна) і «Статус» (керівник Юлія Долгополова).

Звання «Міс Веселе – 2017» та «Міс глядацьких симпатій» отримала Вікторія Жеронкіна – учениця КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2». Титул «Віце-міс Веселе» дістався Аделіні Корж (КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1»), а «Міс – Інтернет-голосування» - Анастасії Сєргєєвій (КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2»).

Організатори конкурсу висловлюють велику подяку усім учасницям, їх батькам, директорам селищних шкіл, селищному голові Петру Кіяшку, депутатському корпусу та виконавчому комітету селищної ради, приватним підприємцям Ользі Марковій, Антону Ємельянову, Марині Фісун (студія краси «Фісун»), Антону Латковському (компанія «Віконда»), Андрію Кривчику (студія фотодизайна «Темп»), Аліні Акімовій (магазин квітів «Аленький цветочек»), заступнику директора Мелітопольського інституту державного та муніципального управління Олександру Павленко.

Селищна рада дякує директору селищного будинку культури Наталії Дьяченко та усім працівникам закладу за організацію та проведення феєричного весняного шоу та створений гарний настрій цього святкового дня.