Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

У Веселівському ліцеї пройшла цікава зустріч

27 квітня ДНЗ «Веселівський професійний аграрний ліцей» відвідала філолог, бакалавр теології та Біблії, магістр богослів'я, співавтор програми «Основи християнської етики», автор-упорядник методичних посібників для вчителів, підручників та зошитів для учнів, учитель християнської етики Комунальної обласної загальноосвітньої школи-інтернату «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» м. Чернівці Марія Влад.

Марія Василівна подарувала бібліотеці ліцею комплект посібників з духовно-морального виховання та провела цікаву і змістовну бесіду-лекцію з учнями й викладачами ліцею про духовні істини, християнський світогляд і мораль в людському житті.

Зустріч пройшла на високому рівні, в теплій та дружній обстановці. Діти з неприхованою зацікавленістю спілкувалися з Марією Василівною, яка, у свою чергу, з величезним задоволенням відповідала на чисельні запитання учнів, отримавши  пізнавальні знання  про християнську етику та мораль.

Рефреном незабутньої зустрічі стало проникливе виконання Марією Василівною авторською пісні-одкровення про наше буття та Бога.

Поважними гостями на зустрічі були Благочинний Веселівського району протоієрей Василь Квашко та начальник відділу освіти виконавчого комітету Веселівської ОТГ Оксана Дундук.

 

 

Ольга Бірюкова,

методист ДНЗ «Веселівський ПАЛ»« повернутися до списку новин