ДО УВАГИ ГОЛІВ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ, ОРЕНДАРІВ ТА ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ЧАСТОК (ПАЇВ)

Дата: 23.02.2017 18:44

Фото без описуДержавна Продовольча

Зернова Корпорація України розпочала програму форвардної закупівлі зернових врожаю 2017 року

ПАТ «ДПЗКУ» розпочало весняну програму закупівель озимих культур зернових  - пшениці та ячменю врожаю 2017 р.

Метою форвардної програми – є підтримка українського сільгоспвиробника! Основне завдання – допомогти сільгоспвиробникам з обіговими коштами, натомість мати 100% -у гарантію поставки обумовленого в договорі зерна в зазначені терміни і в повному обсязі. Тому відбір контрагентів буде досить ретельний.

Основні переваги форвардної програми ДПЗКУ:

-          Проста та прозора процедура оформлення договорів,

-          Своєчасне фінансування аграріїв,

-          Низький відсоток за користування коштами,

-          Застава не майно, а майбутній врожай,

-          Вигідні умови зберігання на філіях ПАТ «ДПЗКУ».

Реалізація даної програми проводиться в два етапи:

Перший етап (березень-липень): сільгоспвиробники мають подати до регіональних відділень заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів, здійснити з представниками ПАТ «ДПЗКУ» та страхових компаній огляд посівів. На підставі позитивного акту огляду посівів  в центральному офісі ПАТ «ДПЗКУ» укласти договори поставки та застави майбутнього врожаю. Після підписання договору на поточний рахунок сільгоспвиробника в березні-липні 2017 року, згідно умов договору буде здійснюватися попередня оплата. Авансовий платіж за одну тонну зерна, пшениці або ячменю, складатиме 2580 грн., з урахуванням ПДВ.

Другий етап передбачає: поставку зерна сільгосптоваровиробниками в кількості та якості згідно умов договору на філії ПАТ «ДПЗКУ», а також остаточний розрахунок у вигляді другого траншу (згідно  формули).

Термін поставки ранніх зернових (пшениця, ячмень) до 1 вересня 2017 року.

Отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів, можливо, звернувшись до керівника регіонального відділу  ПАТ «ДПЗКУ» Подвижної Людмили Миколаївни, тел. (067) 523-33-71, (050) 243-93-40. E-mail: dnipropetrovsk@pzcu.gov.ua

Відділ земельних відносин