Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

ДО УВАГИ ГОЛІВ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ, ОРЕНДАРІВ ТА ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ЧАСТОК (ПАЇВ)

Державна Продовольча

 Зернова Корпорація України розпочала програму форвардної закупівлі зернових врожаю 2017 року

ПАТ «ДПЗКУ» розпочало весняну програму закупівель озимих культур зернових  - пшениці та ячменю врожаю 2017 р.

Метою форвардної програми – є підтримка українського сільгоспвиробника! Основне завдання – допомогти сільгоспвиробникам з обіговими коштами, натомість мати 100% -у гарантію поставки обумовленого в договорі зерна в зазначені терміни і в повному обсязі. Тому відбір контрагентів буде досить ретельний.

Основні переваги форвардної програми ДПЗКУ:

-          Проста та прозора процедура оформлення договорів,

-          Своєчасне фінансування аграріїв,

-          Низький відсоток за користування коштами,

-          Застава не майно, а майбутній врожай,

-          Вигідні умови зберігання на філіях ПАТ «ДПЗКУ».

Реалізація даної програми проводиться в два етапи:

Перший етап (березень-липень): сільгоспвиробники мають подати до регіональних відділень заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів, здійснити з представниками ПАТ «ДПЗКУ» та страхових компаній огляд посівів. На підставі позитивного акту огляду посівів  в центральному офісі ПАТ «ДПЗКУ» укласти договори поставки та застави майбутнього врожаю. Після підписання договору на поточний рахунок сільгоспвиробника в березні-липні 2017 року, згідно умов договору буде здійснюватися попередня оплата. Авансовий платіж за одну тонну зерна, пшениці або ячменю, складатиме 2580 грн., з урахуванням ПДВ.

Другий етап передбачає: поставку зерна сільгосптоваровиробниками в кількості та якості згідно умов договору на філії ПАТ «ДПЗКУ», а також остаточний розрахунок у вигляді другого траншу (згідно  формули).

Термін поставки ранніх зернових (пшениця, ячмень) до 1 вересня 2017 року.

Отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів, можливо, звернувшись до керівника регіонального відділу  ПАТ «ДПЗКУ» Подвижної Людмили Миколаївни, тел. (067) 523-33-71, (050) 243-93-40. E-mail: dnipropetrovsk@pzcu.gov.ua

Відділ земельних відносин« повернутися до списку новин