Керівники загальноосвітніх навчальних закладів громади обговорили управлінські підходи, спрямовані на задоволення освітніх потреб населення території

Дата: 27.04.2017 18:35

26 квітня на базі КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбулось інтегроване засідання методичного об’єднання директорів, яке пройшло у формі семінару з елементами тренінгу з теми: «Управлінські підходи, спрямовані на задоволення освітніх потреб населення території».

Керівники обговорили питання моделювання та ефективності прийняття управлінських рішень під час організації навчально-виховного процесу в навчальних закладах громади та поділилися досвідом роботи з колегами (Олешко М.П., директор КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Веселівської селищної ради», Герасименко А.К., директор КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів», Голобородько А.І., директор КЗ «Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів», Кривко І.О., директор КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»).

Керівник методичного об’єднання директорів, Олег Федоров (директор КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів») звернув увагу колег на управлінський підхід щодо створення НВК та освітнього округу на території громади в сучасних умовах.

Із задоволенням учасники семінару взяли участь у тренінгу "Організація ефективного менеджменту в умовах навчального закладу. Стилі управлінської поведінки", який компетентно та креативно провела психолог КДНЗ № 2 "Світлячок" Наталія Пилипенко.