У КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» триває Вернісаж творчих знахідок

Дата: 01.03.2017 18:17

Фото без опису

Учні 7, 8 класів під керівництвом учителя української мови та літератури Оксани Олексіївни Полякової підготували та провели народознавче свято «Краса в імені моїм».

Олександр Хлопов, Каріна Левада, Юлія Колупай, Олена Головіна презентували глядачам народні обряди наречення імені дитини та першої купелі. Окрім того, діти розгадували загадки, ребуси, вікторини, слухали пісні. Кожен учасник підготував презентації та відеоролики про власні імена.

Учениця 7 класу Аміна Колупай підвела підсумки власного дослідження «Популярні імені в рідному селі» і зазначила, що протягом 10 років найчастіше батьки дарували дівчаткам імена Анастасія і Юлія, а хлопчикам – Дмитро і Олександр.

Учень 8 класу Яцків Артем розповідав про імена, якими вперше нарекли дітей у селі. У нас ростуть малята з незвичайними іменами: Соломія, Мирослав, Захар, Пилип, Роксолана, Матвій, Ніколь, Мілана, Гліб, Єва.

Свято пройшло в затишній, чарівній атмосфері, під час якого звучали пісні, сміх та гучні оплески учасникам.

Левада Каріна,

учениця 8 класу

КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ст.»