День української писемності в КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Дата: 13.11.2017 18:14

Фото без опису

«Знання мови і вміння нею керуватися – це шлях до всебічного розвитку людини» - під таким гаслом у школі пройшов День української писемності.

9 листопада учні, вчителі та працівники закладу писали Всеукраїнський радіодиктант національної гідності.

Учитель української мови та літератури Полякова О.О. провела серед учнів 6-9 класів інтелектуально-розважальний конкурс «Ігри патріотів». Команда Фото без опису«Жовтих» і  «Блакитних» змагалися у різних номінаціях: «Мудрість народу», «Видатні імена України», «Художники». Із великим задоволенням учасники і гості заходу співали українські народні пісні, розгадували ребуси, загадки. Капітани вправно редагували речення, виправляючи в них орфографічні, пунктуаційні, граматичні помилки.

Фото без описуЖюрі оцінило роботу кожної команди, враховуючи пізнавальні та пошукові інтереси учасників. Перемогла команда «Синіх»: капітан – Левада Каріна (9 кл.), а також Головіна О. (8 кл.), Яцків А. (9кл.), Хлопов В. (5 кл.), Коноплянко Р. (6кл.).

Цього ж дня в школі учні створили виставку Фото без описусенканів та крилатих виразів про мову «Диво калинове – рідна українська мова».

Лідер центру «Знання»,

учениця 9 класу Левада Каріна