Вітання з Днем Військово-Морських Сил України!

Щиро вітаємо матросів, старшин, мічманів, офіцерів, генералів та адміралів, ветеранів Військово-Морського флоту з Днем Військово-Морських Сил України!

Військово-Морські Сили України виконують завдання із забезпечення обороноздатності держави, захисту її морських рубежів та гідно представляють нашу країну у міжнародному військово-морському співробітництві.

Тож із нагоди Вашого професійного свята бажаємо всім Вам, міцного здоров’я, удачі та благополуччя, висловлюємо глибоку шану і вдячність ветеранам флоту за їх бойовий і трудовий героїзм, неоціненний внесок у військово-патріотичне виховання молоді та особового складу Військово-Морських Сил України.

Нехай і надалі буде плідною Ваша нелегка, але така необхідна Україні праця, ніколи не вичерпується енергія творчих пошуків для здобутків і перемог, а родинне щастя, теплота і шана людська осяює Вас многії літа.

З повагою,

селищний голова Петро Кіяшко