Освітні виклики та підтримка громади у військовий час: досвід Веселівської громади.

Дата: 21.05.2024 13:22

Фото без описуОсвіта є однією з основних сфер життєдіяльності кожної громади, і існування цієї сфери в такий складний час є викликом. Учасниками цього процесу є не тільки селищна рада та вчителі, а й школярі, батьки та партнери, які допомагають у забезпеченні навчального процесу. Нам необхідно почути кожного учасника цього процесу для якомога більшого врахування всіх думок. Ми намагаємось використовувати кожну можливість.

Нещодавно до Веселівської громади завітали Марія Бірюкова, координаторка освітнього сабкластера (Схід), та Тамара Іщенко, освітня координаторка NRC, для ознайомлення зі станом освіти громади в умовах війни.

Ціль освітнього Кластера – допомогти організувати освітній процес в сьогоднішніх реаліях. Команда Східного Освітнього Сабкластера, що охоплює Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Харківську, Кіровоградську, Луганську та Полтавську області, працює над тим, щоб надати необхідну підтримку.

За підсумками робочої зустрічі було організовано та проведено зустрічі з усіма зацікавленими сторонами, щоб у подальшому організувати роботу освіти громади з урахуванням потреб усіх цільових аудиторій.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)