Напередодні Дня матері Веселівська громада вшанувала матерів, чиї сини стали янголами України.

Дата: 14.05.2024 11:47

Фото без опису

Веселівська селищна військова адміністрація спільно з представниками громадської організації "СИЛЬНА УКРАЇНСЬКА МАМА"  відзначено матерів та дружин полеглих Героїв. Цей день став символом вдячності та підтримки для тих, хто втратив своїх найдорожчих заради нашого мирного майбутнього.
Матерям та дружинам полеглих Героїв вручили патріотичні подарунки та  відзнаки «Берегиня» – символ їхньої незламності та сили духу. Ці жінки демонструють нам приклад справжньої мужності та витримки, продовжуючи жити та боротися, незважаючи на важкі втрати.
Під час церемонії виступили представники адміністрації та громадської організації, висловлюючи слова підтримки та подяки. Вони наголосили на важливості пам'ятати про тих, хто віддав своє життя за незалежність та свободу нашої країни, та підтримувати їхні родини.
Ми просто не маємо права здаватися. Перемога обов'язково буде за нами!
Щиро дякуємо всім матерям та дружинам Героїв за їхню силу та відвагу. Ваші сини та чоловіки – справжні Герої, а ми ніколи не забудемо їхній подвиг.
З повагою та вдячністю, Веселівська громада

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)