ЯК МИ У ВЕСЕЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ДОПОМАГАЄМО НАШИМ МЕШКАНЦЯМ?

Дата: 02.05.2024 11:31

Фото без описуПісля окупації Веселівської громади багато наших земляків були змушені залишити свої домівки та вирушити на підконтрольну Україні територію, оселяючись тимчасово у м. Запоріжжя. Влада Веселівської громади, взявши на себе відповідальність за своїх громадян, спільно з волонтерами та благодійними фондами негайно розпочала надавати підтримку за гуманітарним напрямом.

Представники державних установ Веселівської громади також переїхали у м. Запоріжжя, де у нестандартних умовах акумулювали свої сили та можливості для відновлення робочого процесу та надання допомоги мешканцям, що виїхали. На жаль, не маючи можливості знаходитись на своїй території, ми стикаємося з викликами. Але вчимося та розвиваємося для максимального задоволення потреб громади.

Крім того, ми активно взаємодіємо з благодійними фондами, щоб забезпечити наших мешканців гуманітарною, фінансовою та психологічною підтримкою. Приділяємо особливу увагу військовослужбовцям та їхнім родинам, розглядаючи їхні потреби як пріоритетні.

У ці важкі часи єдність – наша сила. Кожен крок не легкий, але ми впевнені, що це - крок до нашої спільної перемоги. Разом ми здолаємо всі труднощі та відновимо добробут у нашій громаді.

Якщо вам потрібна допомога або виникли запитання, будь ласка, звертайтеся за телефоном: +380960655290.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)