ВСЕ ПРО ВОРОЖИЙ РОСІЙСЬКИЙ ПАСПОРТ

Дата: 30.04.2024 10:39

Фото без описуНа тимчасово окупованих територіях загарбники примусово роздають українцям російські паспорти. Українська влада радить не брати ніякі документи від окупантів, проте рекомендує завжди оцінювати всі ризики.

ПАСПОРТ – ПИТАННЯ ВИЖИВАННЯ

За останні роки багато людей на тимчасово окупованих територіях були змушені отримувати російські паспорти. Тільки так вони могли отримати доступ до певних послуг.

МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ

Зазвичай, медичне обслуговування на тимчасово окупованих територіях надається лише за наявності російського паспорту. Люди, які опинилися у цьому складному становищі, вимушені йти на такі кроки для того, щоб вони та їхні родини отримали доступ до необхідних медичних послуг.

ПЕРЕСУВАННЯ

Отримання російського паспорту є чи не єдиною можливістю  пересування для жителів тимчасово окупованих територій. З огляду на численні російські блокпости та тотальний контроль, наявність російського паспорту може врятувати життя.

ЗАГРОЗА БЕЗПЕЦІ

Час від часу росіяни просто закривають населений пункт й перевіряють кожен будинок. До людей, які не мають російського паспорту, ставлення окупантів в рази гірше: вони проводять ретельні обшуки, перевіряють телефони та особисте листування. Фільтраційні заходи також можуть бути більш жорсткими.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ ОТРИМАЛИ РОСІЙСЬКИЙ ПАСПОРТ?

Людині, яка примусово отримує російський паспорт, потрібно повідомити Національну поліцію чи СБУ, що вона під примусом була вимушена піти на такі кроки.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)