Сьогодні, 23 квітня, в Україні святкується День психолога!

Дата: 23.04.2024 14:45

Фото без описуЦе особливий день, коли ми відзначаємо важливість такої роботи для суспільства. Україна - одна з небагатьох країн, де є офіційне свято для психологів. Навіть у міжнародному співтоваристві психологів немає окремого дня, хоча існує Всесвітній день психічного здоров'я 10 жовтня.

Професія психолога є важливою в будь-які часи - ці спеціалісти рятували вже безліч людських доль і зберігали цілі сім'ї. У часи війни робота психологів стала ще більш важливою, адже майже всі військові та переселенці потребують психологічної підтримки.

Нехай ваша робота завжди буде наповнена великим розумінням, теплом та професійною майстерністю. Нехай ви завжди будете здорові та повні сил, а ваша допомога зростатиме із кожним днем.

З Днем психолога! Бажаємо вам нових досягнень, теплих слів вдячності та натхнення у вашій благородній справі!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)