Ділимося з вами важливою новиною🌞!

Дата: 18.04.2024 10:56

Фото без опису

Два видатних освітяни Веселівської селищної територіальної громади - Голобородько Артур Іванович💪, директор комунального закладу "Новоолександрівський навчально-виховний комплекс - загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Веселівської селищної ради, та Кривко Ігор Олексійович💪, директор комунального закладу "Веселівська різнопрофільна гімназія" Веселівської селищної ради, які прагнуть до вдосконалення та розвитку, успішно пройшли✅ атестацію на підтвердження вищої категорії. Це визнання їхніх досягнень та великої праці. Цей крок вдосконалення освітнього процесу, підвищення якості навчання, підтвердження професійної компетентності та високої кваліфікації.Вітаємо🥳🥳🥳 наших директорів з досягненням цієї важливої мети. Бажаємо, щоб ваша праця, впевненість у своїх силах та любов до навчання приносили ще більше радості та позитивних результатів🏆🥇!Дякуємо комісії за об'єктивну оцінку та підтримку освітнього розвитку🔥💯.
Приєднуйтесь до перегляду та дізнайтеся більше про процес атестації📽️.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)