ЯК ФЕЙКИ ВПЛИВАЮТЬ НА НАС?

Дата: 16.04.2024 12:02

Фото без опису🌐 У сучасному світі з величезними потоками інформації важливо вміти розрізняти правду від брехні або фейку. Це особливо актуально для мешканців тимчасово окупованих територій (ТОТ). Давайте заглибимось у тему та розглянемо, яку мету ці фейки переслідують.

🔍 ФЕЙК: УКРАЇНА НЕ ХОЧЕ ПОВЕРТАТИ ОКУПОВАНІ ЗЕМЛІ

🚧 Одним із поширених на окупованих територіях Веселівської громади фейків є твердження про те, що українська влада має намір відмовитися від тимчасово окупованих територій та їхніх мешканців. Насправді ця маніпуляція спрямована на посилення відчуття обурення та неприязності до Української Держави серед мешканців окупованих територій. Її мета полягає в тому, щоб викликати негативне ставлення до української влади та поділити суспільство.

👥 ФЕЙК: УСІМ ЧОЛОВІКАМ, ЯКІ ВИЇХАЛИ З ТОТ, ОДРАЗУ ВРУЧАЮТЬ ПОВІСТКУ

🚫 Ще одним фейком є твердження, що чоловікам, які виїжджають на підконтрольну Україні територію, одразу вручають повістки та відправляють на фронт. Насправді чоловікам, які подорожують на територію, яка перебуває під контролем України, автоматично не вручають повістки та не відправляють на фронт. Це неправдива інформація, що має на меті поширення паніки та страху серед населення. Фактично, процес мобілізації і повісток для призову на військову службу відбувається відповідно до законодавства і певних процедур. Це важливо зрозуміти, щоб не відчувати паніки через маніпуляції та фейкові повідомлення.

🧐 ЯК ЗАХИЩАТИ СЕБЕ ВІД ФЕЙКІВ?

Офіційні джерела: перевіряйте інформацію у офіційних джерелах.

Перевірка надійності: перевіряйте інформацію на надійність  у декількох незалежних джерелах.

Коментарі:

Аеонім