Надійний партнер – Програма USAID DOBRE

Дата: 15.04.2024 10:02

Фото без описуПопри виклики війни, Веселівська громада не полишає надію на деокупацію та має багато планів на відновлення і розвиток території використовуючи сучасні інструменти. Реалізувати їх допомагає надійний партнер – Програма USAID DOBRE.

З метою налагодження міжмуніципального співробітництва та використання цього інструменту розвитку наша громада взяла участь в конкурсі проєктів Програми USAID DOBRE«Міжмуніципальне співробітництво громад: досягнення та виклики» зі спільним проєктом 5 громад-партнерів Запорізької області. У квітні ум.Київ відбувся захід, де був присутній представник Веселівської громади, на якому оголошено результати конкурсу, а також обговорено ключові помилки та виклики при підготовці документів для налагодження міжмуніципального співробітництва, ідеї проєктів для  співробітництва задля відновлення та розвитку та законодавчі зміни, актуальні потреби діяльності територіальних громад України в умовах війни.

Об’єднання зусиль для вирішення спільних проблем в майбутньому допоможе акумулювати як організаційні так і фінансові ресурси.

Дякуючи Програмі USAID DOBRE ми не тільки отримуємо вкрай необхідну практичну підтримку, а також здобуваємо безцінний досвід, знання і навички, усвідомлюючи можливість і переваги, що надає міжмуніципальне співробітництво, для подальшого його налагодження та спрямування зусиль на відновлення і розвиток території Веселівської громади.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)