Діти нашої громади мали змогу відпочити в дитячому центрі психологічної реабілітації "Джерело Медікал" м.Київ.

Дата: 08.04.2024 13:21

Фото без опису

Навіть в умовах війни   Веселівська селищна військова адміністрація  намагається створювати умови для наших дітей жити повноцінним життям, розважатися, оздоровлюватися та мандрувати Україною. Нещодавно діти нашої громади мали змогу відпочити в дитячому центрі психологічної реабілітації "Джерело Медікал" м.Київ. На всі дні відпочинку було заплановано цікаву програму з подорожами та екскурсіями.  Вся робота з дітьми була спрямована на стабілізацію емоційного стану й відновлення після травматичного досвіду. В команді центру працювали лікарі, психологи, вихователі, інструктори з фізичного виховання. Всі вони мали досвід роботи з дітьми та відповідну кваліфікацію. Діти з гарним настроєм та сповненні емоціями повернулися до Запоріжжя. Враховуючи фінансові складнощі родин, керівництво Веселівської селищної військової адміністраціі  прийняло рішення підтримати батьків та компенсувати білети на проїзд дітей, за що батьки висловили велику вдячність.  Справжньою винагородою для нас стали посмішки щасливих дітей, які дарували радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.Керівництво Веселівської селищної військової адміністраціі висловлює велику вдячність Запорізькій обласній службі у справах дітей за організацію даного заходу.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)