Ще один день, наповнений талантом та відданістю!

Дата: 01.04.2024 13:26

Фото без описуУчасть у обласному конкурсі солістів-вокалістів та вокальних ансамблів "Чернігівські зорі" стала не лише випробуванням мистецької майстерності, але й втіленням волі та духу перемоги. Не зупинившись перед труднощами, працівники культури Запорізької області з окупованих територій, що мають статус ВПО, продовжують нести свою любов до мистецтва та своєї країни. Вони втратили домівки, але не втратили віру у світле майбутнє.

Працівники комунальної установи "Культурно-мистецький центр" селищної військової адміністрації Веселівського району, теж мали честь взяти участь у цьому захоплюючому заході та продемонструвати вищий рівень мистецької майстерності. Наші зусилля були відзначені оплесками та великою вдячністю серед учасників та глядачів. ❤️

Від усього серця вітаємо переможців ( І місце)- Хор творчого об'єднання працівників культури Запорізької області та ансамбль працівників культури-керівник Ємець І.І. Це ваша перемога, ваша заслуга! 🏆 Бажаємо вам нових вершин та подальших творчих успіхів!

Дякуємо всім, хто вкладав свою душу та зусилля у підготовку та проведення цього незабутнього заходу. Нехай мистецтво завжди буде нашим путівником та джерелом натхнення! 💫"

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)