Запрошуємо до навчання

Дата: 14.03.2024 12:52

Фото без описуМіжнародне агентство професійних кваліфікацій запрошує до навчання за короткотривалою програмою «Соціально-психологічний супровід ветеранів війни та демобілізованих громадян».

До навчання запрошуються ветерани війни, члени їх сімей, що мають намір сприяти всебічній допомозі ветеранам війни та демобілізованим особам, підвищенню своєї кваліфікації та можливому працевлаштуванню в сфері соціальної роботи.

Курс передбачає надання компетентностей з питань:
🔹 Нормативно-правові основи роботи помічника-консультанта ветеранів війни;
🔹Представництво інтересів ветерана та його сімʼї;
🔹 Консультування з питань отримання медичної допомоги та реабілітування, соціальної адаптації, професійного відновлення та працевлаштування;
🔹 Базові принципи надання першої психологічної допомоги;
🔹 Удосконалення можливостей територіальної громади в задоволенні потреб ветеранів тощо.

План курсів складає 24 години на 2 тижні за графіком з урахуванням часових можливостей працюючих осіб. Навчання першої групи передбачається з 18 березня 2024 року.

📃Слухачі, які пройшли навчання, отримають сертифікат про успішне проходження курсів.

❗️Для участі у програмі необхідно заповнити АНКЕТУ та надіслати її на електронну адресу office.pqa@ukr.net. До листа приєднати сканкопію посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або УБД члена родини претендента на навчання.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)