Пліч-о пліч Всеукраїнські шкільні ліги: "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО"

Дата: 23.02.2024 15:25

Фото без описуВеселівська селищна військова адміністрація Мелітопольського району Запорізької області, під керівництвом начальника Сергія Кутьєва, висловлює повну підтримку участі школярів нашої громади та їхніх тренерів у захоплюючому та наймасштабнішому спортивному проекті - "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".

Ініціатива Президента України Володимира Зеленського під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО" об'єднала близько 40 закладів освіти Запорізької області, створивши 65 команд та залучивши понад 600 учнів. Це вражаюча демонстрація спортивного духу та об'єднання сил для досягнення великої мети.

Наші герої - учасники комунального закладу "Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради” та Чкаловського ліцею Чкаловської сільської ради Мелітопольського району - обрані представляти нашу громаду у футзальних змаганнях.

Завдяки підтримці начальника Веселівської селищної військової адміністрації та начальника відділу освіти, молоді та спорту, учасники отримали необхідний інвентар для спортивних орієнтувань. Також команда отримала велику підтримку в проведенні змагань з дартсу, що сприяє їхній єдності та додатковій мотивації.

Бажаємо нашим школярам успіху та нових досягнень у цьому захоплюючому виклику. Нехай гасло "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО" стане мотивацією для вас та вашої команди. Разом ми сильні, разом ми переможемо! 🏆

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)