ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ: ПАМ'ЯТЬ І ВДЯЧНІСТЬ

Дата: 15.02.2024 11:11

Фото без опису

Сьогодні, 15 лютого, Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата нагадує нам про виведення радянських військ з Афганістану в 1989 році, а також вшановує всіх громадян України, які виконували військовий обов'язок у локальних конфліктах.Згідно з Указом Президента № 180 від 11 лютого 2004 року, цей день став символом вдячності та визнання мужності тих, хто служив на передовій за межами рідної країни. Пам'ятаємо та відзначаємо героїчні подвиги тих, хто захищав та захищає мир та безпеку.Афганська війна стала важким випробуванням для сотень тисяч людей, і ми вшановуємо тих, хто виявив витримку та вірність військовій присязі. Сьогодні ми схиляємо голови перед тими, хто пожертвував своїми життями, виконуючи свій обов'язок, особливо в часи афганської війни.
Нині, українці знову стикаються з випробуваннями війни. Бойовий досвід ветеранів афганської війни, які стали захисниками своєї Батьківщини в російсько-українській війні, є важливим ресурсом для отримання перемог у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України.
Шана і вдячність тим ветеранам, які використовують свій бойовий досвід для захисту України від російських загарбників. Не забуваємо і тих, хто віддав своє життя за нашу державу в російсько-українській війні з 2014 року.
Сьогодні ми висловлюємо свою глибоку повагу і вдячність усім, хто віддав своє найкраще для захисту України та миру в світі. Нехай пам'ять про їхні подвиги буде вічною, а їхній внесок залишиться невиразним символом сили та солідарності нації.

Начальник Веселівської селищної
військової адміністрації                                                               Сергій КУТЬЄВ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)