Зустріч, спрямована на покращення умов для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 13.02.2024 16:05

Фото без опису

Сьогодні відбулася конструктивна зустріч між начальником Веселівської селищної військової адміністрації, Сергієм Кутьєвим, та директором Запорізького міського центру соціальних служб, Людмилою Токарєвою. Обговорені питання важливі для надання статусу дітям, які постраждали від воєнних дій та збройних конфліктів.

🤔 В ході зустрічі висвітлено ключові аспекти взаємодії при проведенні оцінки потреб внутрішньо переміщених дітей Веселівської громади, що проживають у м. Запоріжжя. Розглянута можливість звернення цих осіб до Запорізького міського центру для отримання психологічної підтримки та стабілізації їхнього психоемоційного стану.

🤗 Начальник Веселівської селищної військової адміністрації висловив щиру вдячність директору Запорізького міського центру за надану можливість отримання сезонного одягу у 2023 році для дітей, які тимчасово перебувають у м. Запоріжжя.

🤝 Узгоджено подальшу співпрацю з метою надання підтримки мешканцям Веселівської громади та спільних зусиль для поліпшення життєдіяльності внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово опинилися в складних життєвих умовах через військову агресію російської федерації.

💪 Сподіваємося на плідну роботу та продовження співпраці в інтересах благополуччя та добробуту наших співгромадян.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)