Заповнюйте анкету щодо стану ментального здоров’я населення Веселівської громади

Дата: 04.01.2024 11:52

Фото без опису

В Україні з 2022 року діє Національна програма психологічного здоров’я та психосоціальної підтримки, яку координує офіс першої леді України Олени Зеленської, Міністерство охорони здоров’я України та Всесвітня організація охорони здоров’я.

З метою вивчення ситуації щодо психологічного стану жителів Веселівської громади, які потерпають внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, Веселівською селищною військовою адміністрацією розроблено «Анкету щодо стану ментального здоров´я населення».

Просимо за можливості пройти опитування та залучити до нього членів родини, друзів, знайомих.

Анкетування анонімне в Google формі за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/1P-cGdh_Bicdh3NW_53E_1Lvb1xAoDBBDDSldDqC8leo/edit