Новорічне привітання начальника Веселівської селищної військової адміністрації Сергія КУТЬЄВА

Дата: 31.12.2023 11:37

Шановні веселівці!

Щирі вітання з Новим Роком!

Цей рік був максимально тяжким і виснажливим для кожного з нас. Але ми стали ще на один рік ближче до Перемоги.

Незламні, віримо у свої сили, підтримуємо один одного, обовязково впораємось з усіма викликами.

Дякуємо кожному й кожній, хто бореться з ворогом  пліч о пліч, дякуємо кожному і кожній, хто волонтерить, донатить, допомагає в тилах, вірить в перемогу й не здається.

Бажаю всім сил і наснаги на подальшу боротьбу, єдності, терпимості один до одного, самоусвідомлення як нації. Нехай Бог береже, вдачі нам та міцних нервів.

З Новим, обовязково переможним роком!

начальник Веселівської селищної

військової адміністрації