Девайси для дітей Веселівської громади

Дата: 21.12.2023 11:13

Фото без опису

«Там, де очне навчання нині неможливе, через близькість до фронту чи відсутність у школі укриття, наше завдання – забезпечити дітей девайсами для навчання. Гаджет для них – це і про доступ до освіти, і про спілкування з однолітками, і про можливість отримувати підтримку від вчителів. І я вдячний нашим партнерам за всю надану українським дітям допомогу. Це однозначно інвестиція у стале майбутнє», –– зазначив Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України.

У рамках співпраці ЮНІСЕФ з Міністерством освіти і науки України 14 ноутбуків отримали учні початкової та  середньої  школи Веселівської громади в тимчасове користування діти-переселенці, діти з інвалідністю, діти з малозабезпечених сімей або позбавлені батьківського піклування та діти з інших вразливих категорій.  Веселівський дошкільний заклад № 3 «Казка» отримав ноутбук в комплекті для розвитку дітей дошкільного віку.

Обладнання було закуплене та доставлене за підтримки Європейського Союзу та у межах ініціативи «Технології для біженців» від Breakthrough Prize Foundation.

Завдяки підтримці Європейського Союзу, урядів Республіки Корея та Японії, а також від національних комітетів ЮНІСЕФ та у межах ініціативи «Технології для біженців» від Breakthrough Prize Foundation українські школярі отримають доступ до освіти і зможуть долучатися до онлайн-занять. які надаватимуть їх у тимчасове користування учням, позбавленим наразі доступу до навчального процесу.

Висловлюємо щиру подяку міжнародним благодійним організаціям  за підтримку та допомогу дітям Веселівської громади!