Вітчизну зі святом вітаємо нині І хочемо, щоб вона мужніла і цвіла, Навіки слава, слава Україні Її народу слава і хвала!

День захисника України –  свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року указом Президента є державним святом з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

День захисника України уособлює такі прекрасні людські якості, як доблесть і мужність. Це свято символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто стоїть сьогодні на варті незалежності держави. У цей день традиційно вшановуємо усі покоління, які  демонструють  приклади вірності і героїзму, захищаючи Вітчизну.

З нагоди святкування цього свята у Веселівській селищній бібліотеці 11 жовтня  о 10 годині відбудеться засідання круглого столу «Захисник Вітчизни – гордість народу, відвага, мужність, честь».