Бібліотека сьогодні – центр громади

Шановні друзі!

Всеукраїнський день бібліотек став традиційним святом для всіх, хто любить і цінує достовірне джерело знань – книгу.

Значення бібліотек у житті суспільства важко переоцінити. Бібліотеки по праву можна вважати надійною пам’яткою людства, невід’ємною частиною інтелектуального розвитку суспільства.

Працівники бібліотек сьогодні – це подвижники духовно-морального оздоровлення нашого суспільства, збирачі і хранителі вітчизняної культури, зафіксованої у друкованому слові, провідники у світ нових інформаційних технологій, які відкривають людству широкі можливості для розвитку науково-технічного прогресу.

Щиро вдячні вам, шановні бібліотечні працівники, за невтомну, натхненну працю, любов до своєї професії, безкінечний ентузіазм.

Бажаю всім доброго здоров’я, сімейного затишку у ваших родинах, оптимізму, нових творчих успіхів, всебічної підтримки та вірних друзів!

Селищний голова                                                                                       П.Кіяшко