Майстер-клас по визначенню пріоритетних проблем та стратегічних цілей громади методикою РАДАР

Дата: 22.03.2016 17:24

Шановні мешканці

Веселівської селищної територіальної громади!

Під час робочої зустрічі з Польськими спеціалістами "Фундації Менеджерських Ініціатив" було проведено Майстер-клас по визначенню пріоритетних проблем та стратегічних цілей громади.

Вашій увазі представляємо відцифровані фото, на яких представники робочих груп, це депутати Веселівської селищної ради, члени виконавчого комітету, представники громадськості, підприємці а також зацікавлені особи  в рамках майстер-класу визначили перелік проблем та стратегічних цілей громади методикою РАДАР. Потім за допомогою Польських партнерів були сформовані найпріоритетніші завдання, вирішення яких становитимуть основу Стратегічного розвитку Веселівської селищної територіальної громади.

Пропонуємо всім небайдужим та зацікавленим мешканцям нашої громади долучитися до обговорення створення та розробки Стратегії розвитку Веселівської ОТГ. Сподіваємось, що разом ми узагальнимо результати наших дискусій, які матимуть важливе значення для майбутнього нашої громади.

Додані файли - це фото всіх аркушів з фліп-чартів.

1. Робота першої групи

2. Робота другої групи

3. Робота третьої групи

Визначені загальні проблеми трьох груп