Осінній ярмарок у садочку №1 «Оленка»

Дата: 06.10.2017 17:24

Фото без опису

В осінню пору, коли все добро із садів та городів зібрано, час зібратися на великий осінній ярмарок, щоб продемонструвати свої кулінарські вміння, продати овочі та фрукти, поспівати, насміятися , повеселитися.

Такий гамірний ярмарок пройшов у дитячому садочку №1 «Оленка» перед святом Покрови Святої Богородиці та зібрав у дружну родину вихованців, педагогів, батьків, мешканців мікрорайону. І скажу вам: ну й весело на ньому було!

Осінній ярмарок - веселе свято, яке влаштовується щорічно і вже стало старою, доброю традицією нашого садочку. На ньому не обійшлося без  пісень, танців, посмішок.

Відкрили ярмарок веселі клоуни, які закликали присутніх на свято. Діти приймали участь у різних конкурсах, танцювали.Працівники закладу продавали все, що душі заманеться: тістечка, печиво, яблука, пиріжки, вареники, цукерки.

Завдяки таким святам вихованці нашого садочка знайомляться з українськими традиціями, відкривають свої маленькі сердечка для добра. Ярмарок вдався на славу!

Завідувач КДНЗ      Л.М.Міщенко