Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Відбулась селекторна нарада з питань організації відбору громадян на військову службу за контрактом

У четвер, 2 лютого, заступник селищного голови Ілона Бабаніна взяла участь у селекторній нараді з питань організації відбору громадян на військову службу за контрактом у 2017 році, яку провів губернатор області Костянтин Бриль.

Як повідомив обласний військовий комісар полковник Олександр Біда, нині наш регіон посідає 6 місце по Україні за показниками відбору контрактників до Збройних Сил.

У зв’язку з цим Генеральним штабом ЗСУ прийнято рішення щодо активізації роботи та підвищення показників по відправці військовослужбовців-контрактників. Крім цього, змінився і принцип відправки. Відтепер усі військовослужбовці направлятимуться до центрів підготовки ЗСУ, а не безпосередньо у військові частини.
Зі свого боку Костянтин Бриль повідомив, що найнижчі показники у Чернігівському та Новомиколаївському районах.

«Невиконання плану лежить на особистій відповідальності голів райдержадміністрацій. Раніше подібні наради проводились щомісяця, проте нині на місцях чомусь забули, що наш регіон межує із зоною проведення АТО. В майбутньому надання відпусток та іншого буде розглядатись тільки через призму виконання завдань по призову. Також прошу збільшити кількість агітаційних матеріалів та посилити роз’яснювальну роботу,» - зазначив голова облдержадміністрації.

Наостанок очільник регіону повідомив, що наступне підбиття підсумків планується провести наприкінці лютого.

Відділ внутрішньої та інформаційної політики

(За матеріалами Департаменту 

інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю)« повернутися до списку новин