Бесіда – діалог: «Мир без насилля, без тривог і без сліз»

Хай буде мир на всій землі,

Хай дім новий будується,

Хай сад новий росте в селі,

Нова зростає вулиця.

21 вересня працівник Веселівської селищної бібліотеки для дітей, для учнів 6-А класу Веселівської різнопрофільної гімназії провела бесіду – діалог: «Мир без насилля, без тривог і без сліз».

Адже прийнято рішення щороку 21 вересня відзначати Міжнародний день миру – день глобального припинення вогню і відмови від насильства. Кожна підростаюча особистість прагне реалізувати свої благо спрямовані потенції. Наша шкільна молодь нині глибоко усвідомлює, що таке мир, піклуючись про воїнів АТО, а це означає що вона несе у своїх душах неоціненне почуття патріотизму як глибоку любов до свого народу, Батьківщини, держави.

Учні уважно слухали розповідь бібліотекаря, і наприкінці уроку кожний намалював свій мир таким яким вони його бачать.

І.С.Крівчік бібліотекар селищної бібліотеки для дітей

Посилання на презентацію    http://www.calameo.com/read/004051653cbf1471d085f