Представники громади взяли участь у тренінгу-семінарі, що відбувся в м. Мелітополі

Представники Веселівської об’єднаної територіальної громади взяли участь у тренінгу-семінрі «Підвищення рівня ефективності в управлінні конфліктами. Стрес-менеджмент», що відбувся 17-18 листопада у м. Мелітополі.

Організаторами заходу стали Німецьке товариство міжнародної співпраці «GIZ» та Асоціація психіатрів України.

Два дні плідної роботи містили в собі не тільки отримання теоретичних знань, а й відпрацювання практичних навичок.

«Робота в групі дозволила нам удосконалити свої лідерські якості і навчитися методикам розв’язання конфліктів та спілкування без насильства,» - ділиться своїми враженнями учасниця тренінгу, завідуюча відділом соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг», депутат селищної ради Анастасія Карпенкова.

За підсумками співпраці кожен з учасників (К.Бондаренко, О.Дяченко, В.Плакса, А.Карпенкова) отримав сертифікат та методичні рекомендації, які зможе використати у своїй роботі.