Добро починається з тебе!

«Найкращий спосіб зробити дітей

хорошими – це зробити їх щасливими»

О.Уальд

19 грудня Україна відзначає свято, що сповнено віри і надії, любові та тепла, турботи і опіки – День Святого Миколая!

Кожний з нас, чекає на благословення Святого. Але більш за всіх, на нього чекають наші діти. Вони, мов янголи, потребують нашої підтримки. В сучасному світі ми стикаємося з великою проблемою – проблемою сирітства і позбавлення батьківського піклування. Саме тому, КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради оголошує конкурс «Подаруй дитини посмішку». В ході акції ми плануємо зібрати: дитячі іграшки, засоби особистої гігієни, канцелярію, солодощі. Просимо всіх небайдужих долучитися до акції, адже, як казав В. Шекспір: «Милосердя – найвірніший знак справжньої людини»

Чекаємо Вашої допомоги до 15 грудня 2016 року за адресою: смт Веселе, вул. Пушкіна, 28 («Центр соціальних послуг»), тел.: 2-11-54, 098-867-93-00.

Спільно з КУ «Культурно – мистецький центр» Веселівської селищної ради та керівництвом селищної ради напередодні свята Святого Миколая, працівники установи відвідають КЗ «Новомиколаївська школа-інтернат» та подарують зібрані речі і святковий настрій дітям.

Заздалегідь вдячні.