СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ 12.03.2022 СТАНОМ НА 06:00 - ЗСУ

Дата: 12.03.2022 09:49

Фото без описуРозпочато 17-ту добу героі?чного протистояння Украі?нського народу та підрозділів Сил оборони Украі?ни на Запорізькому напрямку.

Віи?ськові та мешканці Запорізького краю у злагодженіи? взаємодіі? з поліцією, ДСНС, підрозділами  Сил оборони Украі?ни та місцевою владою міста Запоріжжя стримують масовании? наступ окупаціи?них віи?ськ.

На дании? час противник продовжує готуватися до проведення наступальноі? операціі? в напрямку міста Запоріжжя, але відчуває велику проблему з комплектування резерву, бо поніс великі втрати та втратив боєздатність.

Що стосується тимчасово окупованих населених пунктів Запорізького краю, то там ситуація напружена.  Ворог за допомогою підрозділів психологічноі? боротьби створює феи?кові аканти у соцмережах, за допомогою яких веде пропагандистську роботу з місцевим населенням.

Окрім того, основних цілеи? щодо захоплення визначених населених пунктів Запорізькоі? області ворог не досягає. Люди продовжують виходити на мітинги проти російської армії. Тому окупанти застосовують терористичні методи ведення бои?ових діи?, наносять ракетно-бомбові удари по об’єктах цивільноі? інфраструктури, житловим раи?онам, залякують місцеве населення, ведуть інформаціи?но-психологічні акції з метою підриву довіри населення до представників державноі? влади та місцевих громад, поширюють дезінформацію та беруть місцеве населення у заручники. Так, 11.03.2022 року був викрадении? мер міста Мелітополя Іван Федоров.

Хочеться окремо звернутися до громадян Запорізького краю, якщо ви  чуєте сирену – відразу спускаи?теся в укриття. Бережіть себе та близьких вам людеи?, адже окупанти наносять артилеріи?ські та ракетні удари по багатьох населених пунктах Запорізькоі? області та украі?нським містам.

Боротьба триває! Вірте у наших воі?нів!  Зло має буде покарано!

Слава Украі?ні!

речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв