Дата: 10.03.2022 09:51

Фото без описуШановні мешканці Веселівської громади!

Повідомляємо, що станом на 10 березня на території Веселівської громади усе спокійно. Військової техніки немає.

Усі комунальні служби та медичні заклади працюють у штатному режимі. Проблем з електро- водо- та газопостачанням немає. Але, наполегливо звертаємося до Вас із проханням максимально обмежити використання електроприладів.

Відновлено мережу мобільного зв'язку.

Працює Веселівський центральний ринок, де бажаючі мають змогу придбати продукти харчування та продовольчі товари. Велике прохання не створювати ажіотажу.

Здійснено доставку найважливіших ліків (інсуліни, знеболюючі тощо). Йдуть перемовини щодо початку роботи за замовленням медикаментів для аптеки селища

У приміщенні Веселівської селищної ради, а саме у кабінеті головного спеціаліста з контролю за використанням та охороною земель (на 1-ому поверсі) розпочато прийом комунальних платежів від населення. За можливістю просимо сплачувати комунальні платежі, задля підтримки безперебійного функціонування комунальних служб.

Нагадуємо, що на території діє комендантська година. Тому, з 18.00 до 6.00 просимо Вас не виходити не виходити зі своїх домівок без нагальної потреби. А також, обмежити використання освітлення у оселях у темну пору доби.

Також, хочемо звернути увагу, що у темну пору доби на вулицях населених пунктів громади, працює громадський контроль до складу якого входять: працівники поліції, мисливці та активні мешканці. У разі виявлення мародерства будуть прийняті міри за законом військового часу.

Слідкуйте за офіційними новинами.

Дякуємо всім за самоконтроль та витримку.

Зберігайте спокій.

Бережіть себе та своїх близьких.