ЧИТАЄМО РАЗОМ

Дата: 23.02.2022 09:32

Фото без описуВеселівська селищна бібліотека для дітей підготувала книжкову виставку «ЧИТАЄМО РАЗОМ»

Читання — це не тільки прекрасний спосіб проведення дозвілля, а й відмінний інструмент для підтримки фізичного і психічного здоров’я.

Сьогодні ми не знаємо хто написав першу книжку, як вона називалася. Але з упевненістю можна сказати, що книга – унікальне, феноменальне творіння людства. Ми не можемо уявити своє життя без книги. Книги – наші постійні супутники. Книга – джерело знань для школяра, студента, кожної людини. Книга – наш найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини. Недарма в народі кажуть: книга вчить як на світі жить; хто багато читає, той багато знає.

Бібліотекар дитячої бібліотеки

Крівчік І.С.