ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ XXII МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМ. ПЕТРА ЯЦИКА

Дата: 10.02.2022 16:05

Фото без описуЗ метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу 17.12.2021 року відбувся обласний етап XXII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, у якому взяло участь 100 учнів 3-11 класів закладів загальної

середньої освіти, з них 25 – визнано переможцями (наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 07.02.2022 № 62). Від КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Веселівської селищної ради  взяли участь 2 здобувачі освіти, які стали ПЕРЕМОЖЦЯМИ обласного етапу:

ЧОРНА Єлизавета, учениця 8-А класу (учитель Філь Галина Богданівна) – ІІІ місце

ЧОРНА Поліна, учениця 9-А класу (учитель Ларіонова Людмила Вікторівна) – ІІІ місце.

Вітаємо переможців, бажаємо їм успіхів у навчанні, радості у здобутті знань та удачі в підсумковому етапі  Конкурсу, який відбудеться 26.02.2022 року. Висловлюємо вдячність педагогам-наставникам Філь Галині Богданівні та Ларіоновій Людмилі Вікторівні  за підготовку учнів до Конкурсу. Нових здобутків та творчих злетів! Гімназія пишається Вами!