Чемпіонат області

Дата: 08.02.2022 16:33

Фото без опису5 лютого в місті Бердянськ відбувся чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу серед юнаків.

В результаті виступів учні Веселівської Дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом досвідченого тренера Миколи Лисенка мають наступні результати:

у ваговій категорії  до 49 кг.  чемпіоном став учень сьомого класу КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» - Іваськів Роман (сума вправ – 190 кг.),  у ваговій категорії до 53 кг. 1 місце виборов учень КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» - Ковальов Дмитро (сума вправ – 225 кг.),  також золоті нагороди у ваговій категорії до 59 кг. виборов  учень КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» - Бойко Андрій (сума вправ – 265 кг.). У ваговій категорії до 74 кг. з сумою вправ 440 кг. срібну нагороду отримав Зимовець Владислав, перевиконавши норматив першого дорослого розряду на 10 кг.

Висловлюємо подяку за допомогу в організації поїздки на змагання  Веселівській селищній раді, Косарєву Олександру та настоятелю храму в ім’я Казанської  ікони Божої Матері протоієрею Олександру Мурашку.

Микола ЛИСЕНКО